مزوتراپی واژن در کرج

مزوتراپی واژن

 

 

مزوتراپی واژن در کرج یک روش درمانی است که با استفاده از تزریق مواد خاص به لایه میانی پوست انجام می‌شود. این روش برای درمان چین و چروک‌های صورت، درمان شلی پوست، بلیچینگ، درمان تیرگی زیر چشم، تقویت رشد موها، شل شدگی واژن، خشکی واژن و… کاربرد دارد. در این روش از  ویتامین‌ها، روغن هیدروکربنی، اسیدهای چرب روغنی، آمینواسیدها و گلوکزامین استفاده می‌شود. اغلب این روش برای ترمیم ضایعات پوستی و جوانسازی پوست استفاده می‌شود و معمولا در چند جلسه انجام می‌شود. در این مقاله به بررسی مزوتراپی واژن می‌پردازیم

مزوتراپی واژن یکی از روش‌های ایمن برای افزایش تراکم و الاستیسیته دیواره واژن است. این درمان در رفع شلی واژن و افزایش خاصیت ارتجاعی آن کاربرد دارد. همچنین در مورد عفونت‌های مکرر و درمان بی اختیاری استرسی ادرار نیز استفاده می‌شود.

چه افرادی نیاز به مزوتراپی واژن دارند:

مزوتراپی واژن یک روش درمانی است که با استفاده از تزریق مواد ترمیمی و غذایی به واژن، به بهبود و تقویت این منطقه کمک می‌کند. این درمان به طور عمده برای کسانی که مشکل شل شدگی واژن، عفونت‌های مکرر واژن یا خشکی واژن دارند، توصیه می‌شود.

برخی دیگر از مواردی که این درمان می‌تواند کمک کننده باشد، شامل درمان زخم‌ها، ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی و … است. با این حال، مشاوره با پزشک قبل از تصمیم‌گیری برای انجام مزوتراپی واژن بسیار مهم است.

موارد منع مزوتراپی واژن:

 • بارداری و شیردهی
 • سن کمتر از ۱۸ سال
 • وجود تبخال فعال
 • آلرژی به مواد ترکیبی
 • اختلالات لخته شدن خون
 • بیماری کلیه و کبد
 • حساسیت بیش از حد پوست
 • التهاب پوستی
 • صرع و بیماری روانی
 • دیابت
 • بیماری‌های قلبی عروقی

مزوتراپی واژن

در مزوتراپی از یک دارو یا ترکیبی از چندین جزء دارو استفاده می‌شود. با نفوذ دارو به زیر پوست، گردش خون فعال در ناحیه تزریق، آغاز می‌شود و فرآیند‌های بازسازی و جوانسازی در سلول‌ها بهبود می‌یابد و در نتیجه موجب نوسازی پوست، بازیابی ظاهر زیبا و افزایش خاصیت ارتجاعی می‌شود.

مراقبت‌های پس از انجام مزوتراپی:

پس از مزوتراپی باید مصرف دارو‌های مسکن، تب‌بر و ضد التهاب را متوقف کنید. این کار خطر کبودی در محل تزریق را کاهش می‌دهد. اگر احتمال تشدید عفونت تبخال وجود داشته باشد، توصیه می‌شود یک دوره ۱۰ روزه آسیکلوویر را از سه روز قبل تزریق، شروع کنید.

پس از انجام مزوتراپی واژن در کرج، باید توجه ویژه‌ای به مراقبت‌های پس از درمان داشته باشید. این مراقبت‌ها شامل استراحت به مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از درمان، اجتناب از رابطه جنسی تا پایان دوره درمان، استفاده از لباس‌های الیاف طبیعی تمیز و خشک نگه داشتن ناحیه تناسلی است . همچنین شما باید از استفاده  محصولات شیمیایی نظیر ژل، عطر و همچنین دوش واژینال خودداری کرده و در صورت بروز علائم نامطلوبی مانند خارش، سوزش و تغییر در ترشحات مجدداً به پزشک مراجعه کنید. به طور خلاصه پس از مزوتراپی واژن، باید نکاتی را رعایت کرد تا از هرگونه واکنش نامطلوب، جلوگیری شود.

چگونه اثرات جانبی را به حداقل برسانیم؟

پس از جلسات مزوتراپی به مدت ۱ تا ۲ روز، تورم و قرمزی ممکن است در محل تزریق وجود داشته باشد، توصیه می‌شود از کرم ترومیل یا ژل تروکسواسین استفاده کنید.

نتیجه:

مزوتراپی واژن در کرج باعث شروع فرآیند‌های بازسازی می‌شود و در نتیجه موجب جوانسازی اندام تناسلی و افزایش خاصیت ارتجاعی واژن می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.