جوانسازی واژن با PRP

جوانسازی واژن با PRP


جوانسازی واژن با PRP

سستی واژن، کاهش میل جنسی و بی‌اختیاری ادرار استرسی، همگی مشکلات رایجی هستند که در طول زندگی خانم‌ها به دلیل زایمان، تغییرات وزن، افزایش سن و یائسگی رخ می‌دهد. این شرایط پزشکی می‌تواند بر کیفیت زندگی زنان تأثیر منفی بگذارد. اگر این مشکلات را تجربه می‌کنید، نگران نباشید، بسیاری از زنان در موقعیت مشابه جوانسازی واژن را به عنوان یک راه حل درمانی موثر انتخاب می‌کنند.

جوانسازی واژن یک اصطلاح کلی است که شامل انواع بسیاری از روش‌های زیبایی، چه جراحی و چه غیر تهاجمی است که واژن و بافت اطراف آن را به حالت سالم‌تر باز می‌گرداند. خانم دکتر ملیحه قدس روحانی متخصص زنان، زایمان و زیبایی در کرج، طیف وسیعی از گزینه‌های درمانی غیرجراحی را به عنوان بخشی از طرح جوانسازی واژن ارائه می‌دهد.
یک درمان ابتکاری که هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند، جوانسازی واژن با PRP است. PRP مخفف پلاسمای غنی از پلاکت است. این روش شامل گرفتن خون خود بیمار و جداسازی سلول‌های خونی و تزریق مجدد بخش جدا شده که مایعی زرد رنگ است.

جوانسازی واژن با PRP تزریق پلاسما غنی از پلاکت prp پی آر پی


از آنجایی که این روش شامل گرفتن خون خود بیمار به جای استفاده از داروها می‌شود، ذاتا از عوارض جانبی مانند واکنش‌های آلرژیک ایمن است و یک فرآیند تایید شده توسط FDA (سازمان غذا و دارو آمریکا) است. استفاده از PRP در پزشکی تنها به جوانسازی واژن محدود نمی‌شود، این روش به طور گسترده‌ای برای توانبخشی اسکلتی عضلانی، التیام و سایر انواع جوانسازی در سراسر بدن محبوب شده است.
در صورت تزریق، PRP رشد و ترمیم بافت همبند را تحریک می‌کند و با ارائه غلظت بالایی از پلاکت‌ها به روند بهبود طبیعی کمک می‌کند. پلاکت‌ها فعالیت سلول‌های بنیادی، آزادسازی فاکتورهای رشد ضروری را تشویق می‌کنند و سرزندگی، گردش خون و عملکرد بهینه بافت را بازیابی می‌کنند.

جوانسازی واژن با PRP چگونه انجام می‌شود؟

روش PRP (پی آر پی) برای جوانسازی واژن یک روش ساده و در عین حال بسیار موثر است. ابتدا مقدار بسیار کمی خون از بازوی بیمار گرفته می‌شود تا بتوان آن را پردازش و به قسمت‌های کلیدی خود جدا کرد. سانتریفیوژ پلاکت‌های خون و فاکتورهای رشد مرتبط با آن را از خون جدا می‌کند، در حالی که گلبول‌های قرمز و بیشتر گلبول‌های سفید دور ریخته می‌شوند. در نهایت، با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف، PRP به ناحیه‌ای از بافت واژن و فرج تزریق می‌شود که در آن احساس و عملکرد جنسی بیشتر متمرکز است. در طول این روش درد کمی احساس خواهید کرد زیرا یک بی‌حس کننده موضعی به شکل کرم بی‌حس کننده هم بر روی محل خون گیری و هم بر روی پوست واژن اعمال می‌شود. کل پروسه PRP برای جوانسازی واژن تقریباً ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.
به دلیل قدرت و کارایی PRP، سابقه طولانی و ایمن در سایر زمینه‌های پزشکی از جمله پزشکی ورزشی و ارتوپدی دارد. این روش در پزشکی زیبایی و جوانسازی واژن با PRP، نتایج رضایت بخشی برای تقویت نقطه G و کلیتورال، تنگ کردن واژن و کاهش بی‌اختیاری ادرار استرسی ایجاد می‌کند.

جوانسازی واژن با PRP

کاربرد PRP در جوانسازی واژن

جوانسازی واژن با PRP می‌تواند به دستیابی به مزایای مورد انتظار یک واژن سالم‌تر کمک کند، مانند:

  • بهبود برانگیختگی ناشی از تحریک کلیتوریس
  • دهانه واژن تنگ‌تر
  • حساسیت بیشتر به تحریک نقطه G
  • افزایش میل جنسی
  • شانس بالاتر برای دستیابی به «ارگاسم واژینال»
  • تجربه ارگاسم شدیدتر
  • تسکین مقاربت دردناک
  • رفع خشکی واژن
  • بروز کم‌تر بی‌اختیاری استرسی ادرار
جوانسازی واژن با prp  تزریق پلاسما غنی از پلاکت prp پی آر پی


اگر به جوانسازی واژن علاقه‌مند هستید و می‌خواهید از PRP برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید، از شما دعوت می‌کنیم به مطب خانم دکتر ملیحه قدس روحانی متخصص زنان، زایمان و زیبایی در کرج راجعه کنید. ما با هم می‌توانیم به شما کمک کنیم تا از طریق مزایای جوانسازی واژن با PRP به کیفیت زندگی بهتری دست یابید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.