هودکتومی در کرج

هودکتومی در کرج
همانطور که محبوبیت جوانسازی واژن همچنان در حال افزایش است، بسیاری از زنان برای بازیابی اعتماد به نفس خود و بهبود سلامت جنسی، روش‌های زیبایی زنان از جمله جراحی هودکتومی را انتخاب می‌کنند. هودکتومی به عنوان کوچک کردن کلاهک کلیتورال (کلاهک کلیتوریس) نیز شناخته می‌شود. این عمل به بهبود عملکرد کلیتوریس با افزایش تحریک و برانگیختگی جنسی کمک می‌کند.

کلاهک کلیتورال چیست؟

کلاهک کلیتوریس در بالای لابیا مینور قرار دارد و یک پوشش محافظ برای کلیتوریس ایجاد می‌کند. این کلاهک اطراف کلیتوریس را احاطه کرده‌ است.

بیش از ۱۵۰۰۰ پایانه عصبی در کلیتوریس وجود دارد. هود (کلاهک) کلیتورال از تحریک بیش از حد کلیتوریس در طول فعالیت‌های روزمره و همچنین از مالش مداوم ناحیه که ممکن است منجر به تحریک پوست شود، جلوگیری می‌کند.

حین برانگیختگی جنسی، کلیتوریس متورم می‌شود و هود جمع می‌شود تا بخش قابل توجهی از کلیتوریس در حین فعالیت جنسی نمایان شود. همانند لابیا، انواع مختلفی از اندازه‌ها و اشکال مختلف هود کلیتورال وجود دارد. بنابراین، طیف وسیعی از نرمال بودن آن وجود دارد. آنچه در یک زن می‌تواند طبیعی تلقی شود، ممکن است در زن دیگر بیش از حد برجسته تلقی شود.

هودکتومی در کرج کوچک کردن کلاهک کلیتوریس

هودکتومی در کرج مناسب چه افرادی است؟

هودکتومی برای کوچ کردن هود کلیتورال از طریق جراحی طراحی شده است. اگرچه کلاهک کلیتورال برای پوشاندن کلیتوریس در حالت غیر برانگیخته در نظر گرفته شده است، یک هود کلیتورال بیش از حد بزرگ ممکن است فقط تا حدی جمع شود و منجر به کاهش تحریک جنسی و کاهش توانایی برای رسیدن به ارگاسم شود.

جراحی هودکتومی در کرج معمولاً با لابیاپلاستی ترکیب می‌شود. لابیاپلاستی که به عنوان جراحی کاهش لابیا نیز شناخته می‌شود، برای تغییر اندازه و شکل لابیا مینور یا لابیا بزرگ طراحی شده است. لابیای بیش از حد بزرگ، می‌تواند منبع نگرانی زیبایی شناختی برای بسیاری از زنان باشد و حتی ممکن است در رابطه جنسی تداخل داشته باشد و منجر به درد و ناراحتی قابل توجهی شود. هود کلیتورال امتدادی از قسمت فوقانی لابیا مینور است و ظاهر کلی هر دو ساختار را می‌توان با روش ترکیبی لابیاپلاستی و هودکتومی بهبود بخشید. جراحی کاهش هود کلیتورال می‌تواند برای زنان در هر سنی مفید باشد.

هودکتومی در کرج کوچک کردن کلاهک کلیتوریس

قبل از جراحی هود کلیتورال چه اتفاقی می‌افتد؟

هودکتومی باید توسط جراح متخصص و آشنا با آناتومی و عملکرد دستگاه تناسلی زنانه انجام شود. دانستن اینکه چه انتظاری از این روش باید داشته باشید می‌تواند با داشتن درک جامع از آنچه قبل، حین و بعد از عمل اتفاق می‌افتد، تسهیل شود.

اولین قدم این است که یک مشاوره دقیق با متخصص زنان، زایمان و زیبایی در کرج داشته باشید. هودکتومی در کرج یک روش جراحی ظریف است که به حداکثر مهارت و دقت جراحی نیاز دارد.

هودکتومی در کرج

جراحی هودکتومی در کرج شامل چه مواردی است؟

جراحی کاهش هود کلیتورال یک روش جراحی ساده است که به صورت سرپایی انجام می‌شود، به این معنی که می‌توانید در همان روز به خانه بروید و در آسایش خانه خود بهبود پیدا کنید. اکثر روش‌های هودکتومی فقط شامل بی‌حسی موضعی هستند، اگرچه در صورت تمایل می‌توانید بیهوشی عمومی را انتخاب کنید.

بی حسی موضعی برای اکثر زنان مناسب است و هیچ خطر احتمالی مرتبط با بیهوشی عمومی را شامل نمی‌شود. هنگامی که جراح بی‌حس‌کننده موضعی را به داخل و اطراف هود کلیتورال تزریق کرد، برش‌های افقی برای کاهش اندازه و بیرون زدگی کلاهک کلیتورال ایجاد می‌شود. تکنیک جراحی دقیق مورد استفاده به اهداف شما برای درمان بستگی دارد. هنگامی که مقدار مورد نظر بافت اضافی برداشته شد، زخم‌ها با بخیه‌ بسته می‌شوند و سپس یک پانسمان استریل اعمال می‌شود.

ریکاوری هودکتومی در کرج شامل چه مواردی است؟

پس از جراحی کاهش هود کلیتورال، بهبودی معمولاً ۴۸ تا ۷۲ ساعت طول می‌کشد. شما باید از هر گونه حرکت یا فعالیتی که باعث ایجاد فشار یا تحریک بالقوه ناحیه جراحی می‌شود، خودداری کنید. سعی کنید در هفته اول پس از جراحی استراحت کنید و از انجام فعالیت‌های سنگین از جمله رابطه جنسی، ورزش و بلند کردن اجسام سنگین اجتناب کنید. بهبودی کامل پس از هودکتومی حدودا به شش هفته زمان نیاز دارد.

هزینه هودکتومی در کرج:

بسته به نوع درمان و اینکه ممکن است نیاز به انجام همزمان هودکتومی و لابیاپلاستی باشد، هزینه هودکتومی در کرج می‌تواند متفاوت باشد. همچنین هزینه کوچک کردن کلاهک کلیتوریس به تخصص، تجربه و تبحر جراح و همینطور هزینه‌های مربوط به بیمارستان بستگی دارد. قبل از شروع، مهم است که در مورد هزینه درمان با پزشک متخصص زنان در کرج صحبت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.