تنگ کردن واژن – عمل واژینوپلاستی در کرج

واژینوپلاستی در کرج

اغلب بانوان پس از زایمان طبیعی متوجه تغییرات ناخوشایند در واژن می‌شوند. این تغییرات می‌تواند از بی‌اختیاری ادرار، کشش لابیا و گشادی واژن تا افتادگی واژن متغیر باشد. زمانی که کف لگن یا بافت واژن در معرض خطر قرار گرفته باشد و منجر به کاهش حساسیت و از دست رفتن عملکرد آن شود، ممکن است برای درمان این وضعیت واژینوپلاستی در نظر گرفته شود.
هدف از واژینوپلاستی، بازسازی و تقویت بافت و عضلات واژن برای سفت شدن واژن و بازگرداندن عملکرد از دست رفته آن است که موجب افزایش رضایت جنسی برای خانم و همسرش می‌شود. این روش در ابتدا صرفاً برای رفع ناهنجاری‌های ژنتیکی واژن یا ترمیم گشادی و پارگی واژن انجام میشد. اما امروزه، اغلب خانم‌ها به دلایل افزایش زیبایی تصمیم به انجام این عمل می‌گیرند.
در موارد خفیف شلی واژن، درمان‌های کم تهاجمی مانند تنگ کردن واژن با نخ ، تکنیک RF  و لیزر می‌توانند به سفت شدن کانال واژن بدون مداخله جراحی کمک کنند.

واژینوپلاستی در کرج چگونه انجام می‌شود؟

جراحی واژینوپلاستی شامل نزدیک کردن عضلات کف لگن به یکدیگر و از بین بردن هرگونه بافت یا پوست اضافی است. نتیجه این عمل، ترمیم واژن و سفت شدن آن است که موجب بهبود رابطه جنسی، تجربه ارگاسم شدیدتر و افزایش رضایت طرفین می‌شود.
خانم‌هایی که عمل واژینوپلاستی انجام می‌دهند، به طور معمول تحت بیهوشی یا بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرند.

واژینوپلاستی در کرج

انجام همزمان واژینوپلاستی با سایر روش‌های جوانسازی واژن

واژینوپلاستی در کرج می‌تواند به صورت همزمان با سایر روش‌های جوانسازی واژن انجام شود. انجام لابیاپلاستی و پرینورافی همزمان با واژینوپلاستی معمول است.
انجام همزمان روش‌های جوانسازی موجب هم‌افزایی و در نتیجه دستیابی به نتایج بسیار بهتر و رضایت بیشتر می‌شود.

عوارض واژینوپلاستی چیست؟

عوارض جراحی واژینوپلاستی شامل خونریزی، عفونت، تورم، درد و حساسیت در ناحیه واژن می‌باشد.
همچنین، در موارد نادر ممکن است فرد به دلیل واکنش به دارو‌های بیهوشی یا آنتی بیوتیک‌هایی که قبل و بعد از عمل مصرف می‌کند، حساسیت نشان دهد.
درصد کمی از بیماران ممکن است به دلیل عوارض جراحی مشکلاتی را تجربه کنند و اکثر افراد پس از چند هفته به طور کامل به بهبودی می‌رسند.

هزینه عمل واژینوپلاستی در کرج

هزینه جراحی واژینوپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به نوع جراحی، تکنیک ها و سایر عوامل متفاوت است. قبل از انجام معاینه و بررسی‌های لازم، همچنین تعیین روش جراحی نمی‌توان هزینه دقیق آن را مشخص کرد. برای اطلاع از هزینه‌ واژینوپلاستی در کرج بهتر است به صورت حضوری به مطب دکتر ملیحه قدس روحانی متخصص زنان، زایمان و زیبایی در کرج مراجعه نمایید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.